Marki autobusów - Czechy

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze zamówień na rzecz czeskich marek autobusów takich jak:

Naszym celem jest pozyskanie oryginalnych części do autobusów tych marek a także zamienników oraz części używanych. Marki autobusów, które obsługujemy to modele produkowane przez czeskie koncerny i fabryki. Dostarczane produkty pozyskujemy bezpośrednio od producentów jak i od dystrybutorów części oryginalnych jak i zamienników.

Marki autobusów

Amortyzator przedni Axer Ares Crossway Evadys MAgelys 5010556291 Amortyzator przedni Axer Ares Crossway Evadys MAgelys 5010556291
Cena:

2 484,60 zł

Cena netto: 2 020,00 zł

szt.
zobacz więcej
Czujnik ciśnienia powietrza Crossway 504118968 Czujnik ciśnienia powietrza Crossway 504118968
Cena:

553,50 zł

Cena netto: 450,00 zł

szt.
zobacz więcej
Korek zaworu olejowego Crossway SOR Korek zaworu olejowego Crossway SOR
Cena:

33,15 zł

Cena netto: 26,95 zł

szt.
zobacz więcej
Mechanizm zmiany biegów Crossway Evadys 504137061 Mechanizm zmiany biegów Crossway Evadys 504137061
Cena:

1 476,00 zł

Cena netto: 1 200,00 zł

szt.
zobacz więcej
Obsada zaworu olejowego Crossway SOR Obsada zaworu olejowego Crossway SOR
Cena:

39,36 zł

Cena netto: 32,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przełącznik świateł  SOR 93191488 Przełącznik świateł SOR 93191488
Cena:

404,67 zł

Cena netto: 329,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przewód olejowy odpowietrzania silnika  Crossway SOR Przewód olejowy odpowietrzania silnika Crossway SOR
Cena:

39,36 zł

Cena netto: 32,00 zł

szt.
zobacz więcej
Sprężyna zaworu olejowego Crossway SOR Sprężyna zaworu olejowego Crossway SOR
Cena:

7,92 zł

Cena netto: 6,44 zł

szt.
zobacz więcej
Zawór zwrotny paliwa  Karosa Axer Zawór zwrotny paliwa Karosa Axer
Cena:

52,64 zł

Cena netto: 42,80 zł

szt.
zobacz więcej

Marki autobusów, które wchodzą w skład naszej oferty to czołowe modele autobusów z rynku czeskiego. Dla kluczowych części i elementów wyposażenia utrzymujemy stany magazynowe, tak aby zapewnić maksymalny komfort naszym klientom.

Marki autobusów Karosa

Czeskie przedsiębiorstwo KAROSA produkowało autobusy od 1896 roku. Autobusy tej marki, przez wiele lat tworzyły modele, na których oparte są dzisiejsze autobusy. Dominującym profilem zakładu były nadwozia do autobusów. Marka autobusów Karosa nigdy nie straciła w oczach klientów, dzięki wysokiej jakości produkowanych autobusów. Czeska fabryka Karosa należała do grona największych producentów autobusów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marka autobusów Irisbus

Autobusy Irisbus produkowane były początkowo z myślą o dzieciach uczęszczających do szkół. Marki autobusów Irisbus mogły pomieścić od 63 do 67 pasażerów. Obecnie modele autobusów Crossway zostały wykupione przez Markę Iveco. Współczesne modele Crossway stawiają na komfort i bezpieczeństwo.

Obecne autobusy z serii Iveco Irisbus, Crossway spełnią wymagające testy typu przerwracanie R66, test zapobiegania wypadkom, oraz testy wydajności układu hamulcowego.  Nowy właściciel prowadzi prace nad zwiększeniem ergonomii oraz wprowadzeniu elementów przyjaznych dla środowiska.

Marka autobusów SOR

Marka autobusów SOR to czeska firma z wieloletnią tradycją w projektowaniu autobusów przyjaznych dla środowiska. Do zaoferowania mają bardzo wydajne rozwiązania. W swojej ofercie proponują różnorodne modele, w tym niskopodłogowe autobusy.

Czołowe modele SOR przeznaczone do przewozu pasażerów po terenach miejskich i podmiejskich. Firma stawia na nowe technologie, wysoką jakość oraz ekonomiczne parametry autobusu. Marka autobusu SOR stara się dopasować do indywidualnych potrzeb swoich odbiorców.

Marki autobusów czeskich

Dostarczenie kluczowych podzespołów do czeskich marek autobusów to nasze wyzwanie. Na Twoje zlecenie wyszukamy potrzebne do Twojego autobusu, elementy eksploatacyjne oraz części. Większość posiadanych produktów dostarczamy w ciągu 24-48 h. W przypadku braku dostępności na naszym magazynie, sprowadzimy wybraną część w jak najkrótszym, możliwym czasie. Na Twoje życzenie dostarczymy też części do innych marek autobusów – zadzwoń, sprawdzimy co da się zrobić.

Naszym priorytetem jesteś Ty, Twój autobus i Twoje potrzeby. Usługi DTC Bus są do Twojej dyspozycji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl