Czas i koszty dostawy

Zamówione przez Ciebie części do autobusów zostaną starannie zapakowane oraz zabezpieczone przed wysyłką. Następnie przekażemy je kurierowi, który dostarczy produkty pod wskazany przez Ciebie adres.

Jakie są koszty dostawy?

Koszty dostawy produktu każdorazowo podane są w opisie produktu oraz widoczne w procesie składania zamówienia, przed złożeniem zamówienia.

Koszty dostawy podane w sklepie internetowym dotyczą dostawy produktów na terytorium Polski. W przypadku dostawy produktów poza terytorium Polski – koszty wysyłki uzgadniane są z klientem za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznie.

Nasze produkty wysyłamy kurierem w formie:

  • Przesyłka kurierska,
  • Przesyłka kurierska pobraniowa,
  • Przesyłka kurierska paletowa.

Produkty można odebrać również osobiście, pod adresem: Pysząca 8a, 56-120 Brzeg Dolny (z wyłączeniem dni wolnych od pracy), po uprzednim kontakcie telefonicznym/mailowym.

Jaki jest termin dostawy produktów?

Termin dostawy naszych produktów wynosi do 14 dni roboczych. Chyba, że w opisie danego produktu podano inny termin dostawy.

Powiadomimy Cię, gdy paczka zostanie wysłana

W dniu, w którym kurier odbierze od nas paczkę – powiadomimy Państwa wysyłając wiadomość na adres e-mail, który był podany podczas składania zamówienia. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z przesyłką – proszę nas o tym poinformować.

Informujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane szybko oraz solidnie. Dziękujemy za zaufanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl